پیام فرستادن
تماس با ما
Lisa Liu

شماره تلفن : 86 13723794432

WhatsApp : +8613723794432

4 نوع مختلف اسکله شناور

June 27, 2022

a چیست اسکله شناور?

همانطور که از نامش می توانید حدس بزنید، اسکله های شناور به سادگی روی آب شناور می شوند.آنها به زمین محفوظ هستند، اما چارچوبی ندارند که به پایین بدنه آب فرو رود.

ما 4 نوع اسکله شناور را مورد بحث قرار خواهیم داد تا بتوانید بهترین انتخاب را برای نیازها و بودجه خود داشته باشید - و بتوانید هر زمان که خواستید به آب دسترسی داشته باشید!لطفا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

 

آ.اسکله شناور آلیاژ آلومینیوم
ب. اسکله شناور فولادی
ج. اسکله شناور بتنی
D.مکعب های شناور HDPE

 

دلیل شما هر چه باشد، سیستم های اسکله شناور انتخاب هوشمندانه ای هستند.آنها ایمن تر هستند، نصب و برداشتن آنها آسان تر است و بیشتر از اسکله های سنتی دوام خواهند داشت.اسکله های شناور در زمان و هزینه شما صرفه جویی می کنند.ناگفته نماند که آنها شما و دارایی شما را در شرایط غیر منتظره ایمن نگه می دارند.

 

قیمت بر اساس نوع، کیفیت و سختی نصب متفاوت است.انتخاب یک اسکله شناور آلومینیومی یا نسخه فولادی بر قیمت پروژه شما تأثیر می گذارد.انتخاب و بودجه به عمق آب، آب و هوا، مکان و کاربرد آب شیرین یا شور بستگی دارد.یک متخصص می تواند به شما در انتخاب درست کمک کند.

 

Shenzhen Kaishin با بیش از 13 سال تجربه در بازار اسکله شناور دارای یک تیم فنی حرفه ای شامل مهندسان، طراحان و کارگران ماهر است.چه یک اسکله تجاری یا یک مشتری اسکله فردی باشید، خوشحال می شویم به شما کمک کنیم.

آیا می خواهید یک پانتون شناور بسازید؟لطفا به ما پیام دهید و ما به زودی با شما تماس خواهیم گرفت.

آخرین اخبار شرکت 4 نوع مختلف اسکله شناور  0

آخرین اخبار شرکت 4 نوع مختلف اسکله شناور  1