products

قد 155cm 3XL پلی استر ژاکت نجات دریایی EPE Foam Sports Jacket Jacket

اطلاعات پایه
محل منبع: چین
نام تجاری: kaishin
شماره مدل: Y5591A
مقدار حداقل تعداد سفارش: 100 قطعه
قیمت: USD13.80~USD15.80 per piece
جزئیات بسته بندی: Exception : INVALID_FETCH - getIP() ERROR
زمان تحویل: 10-15 روز کاری
شرایط پرداخت: T / T ، L / C ،
قابلیت ارائه: 5000 قطعه در هر ماه
اطلاعات تکمیلی
رنگ: نارنجی اندازه: S، M، L، XL، 2XL، 3XL
نام محصول: ژاکت نجات نجات دهنده ، جلیقه نجات ، جلیقه نجات دریایی ، PDF ژاکت نجات شنا ژاکت نجات جوانان ، ژاکت نج مواد: پلی استر
تایپ کنید: جلیقه نجات بزرگسالان دریایی ، جلیقه نجات ، جلیقه ایمن ، لباس ورزشی نام: ژاکت نجات ، شناور شناور ، ژاکت نجات بادی ، جلیقه نجات سفارشی با کیفیت بالا ، ژاکت نجات دریایی solas
کاربرد: صرفه جویی در زندگی ، بزرگسالان ، قابل استفاده در رودخانه های ساحلی و داخلی ، بازی آب ، ماهیگیری آیش وزن: 0.8 کیلو گرم
سبک: لباس در فضای باز ، جلیقه نجات ضد آب ، مدرن ، ژاکت شنا با کمک به زندگی ، محافظت طریقه استفاده: فعالیت در فضای باز ، نجات جان کشتی ، قایق سواری ، استخر شنا ، محافظت از ایمنی
ویژگی: دارای نوار سوت و بازتابنده ، حداکثر ایمنی ، آرم سفارشی طرح: نصب شده
نام دیگر: ژاکت نجات دریایی دریایی سبک منحصر به فرد solas کلید واژه ها: جلیقه شنا برای بزرگسالان ، ژاکت شنا با کمک شنا - جلیقه اسنورکل قابل حمل بادی برای شنا ، غواصی ، کایا
برجسته:

ارتفاع 155 سانتی متر ژاکت دریایی

,

ژاکت پلی استر 3XL

,

ژاکت جلیقه ورزشی EPE Foam


توضیحات محصول

جلیقه نجات دریایی برای بزرگسالان

 

A ، نوع: YY5591A

 

B ، استاندارد

MSC.47 (66) -1996 اصلاحات کنوانسیون بین المللی ایمنی جان در دریا 1974 ، MSC.201 (81) ، MSC.81 (70) ، MSC.200 (80) ، MSC.323 (89) ، MSC.207 (81) ، MSC218 (82) اصلاحات در کد بین المللی لوازم جانبی (LSA)

 

C ، پارامتر فنی

پارچه بیرونی: پلی استر

مواد شناور: فوم EPE

شناوری ≥ 149N

وزن 0.7 کیلوگرم

اندازه بسته: 580*340*120 میلی متر

اندازه کاربر:

وزن: 43 کیلوگرم ~ 140 کیلوگرم

ارتفاع: 155 سانتی متر یا بیشتر

 

د ، مقدمه

جلیقه های نجات به گونه ای طراحی شده اند که از یک فرد در آب پشتیبانی کامل می کنند ، حتی اگر آن شخص نتواند به خود کمک کند و لباس های زیادی پوشیده است.بدون جلیقه نجات حتی شناگران خوب نیز به دلیل اثرات ناتوان کننده شوک و گرفتگی ناشی از سرما ، در ماندن روی آب سرد با مشکل روبرو می شوند.

 

جلیقه های نجات ممکن است از فوم یا سایر مواد شناور دائمی ساخته شوند ، یا ممکن است بادی یا تا حدی بادی باشند.هر جلیقه نجات ارائه شده باید برای کار موردنظر مناسب باشد.باید در وضعیت خوبی باشد و به درستی محکم شده باشد. در حالت ایده آل با یک بند فاق به منظور حفظ آن در موقعیت صحیح ارائه می شود.

E ، الزامات عمومی برای جلیقه های نجات SOLAS

یک جلیقه نجات باید:

 • از یک فرد کاملاً لباس پوشیده در آب حمایت کنید.

 • در کمتر از پنج ثانیه شخص ناخودآگاه را در آب از هر موقعیتی به موقعیتی تبدیل کنید که دهان آن حداقل 120 میلی متر از آب فاصله داشته باشد و بدن از پشت به زاویه ای کمتر از 20 درجه عمودی متمایل به عقب باشد.یک جلیقه نجات کودک فقط لازم است دهان را با فاصله مناسب از آب بلند کند.

 • پس از بیست و چهار ساعت غوطه وری در آب شیرین ، شناوری آن بیش از 5 درصد کاهش نمی یابد.

 • طوری طراحی شده باشد که فردی ناآشنا با جلیقه نجات بتواند آن را بدون کمک در عرض یک دقیقه انجام دهد (ممکن است هنگام پوشیدن جلیقه نجات به کودکان کوچک کمک شود).باید به وضوح بتوان آن را به روش صحیح پوشید ، و تا آنجا که امکان پذیر است ، ممکن است به اشتباه مورد استفاده قرار نگیرد.پوشیدن آن باید راحت باشد.

 • به کاربر اجازه دهید از حداقل 4.5 متر به آب بپردازد بدون این که صدمه ای به آن وارد شود و یا به جلیقه نجات آسیب برساند.

 • بعد از اینکه به طور کامل در آتش فرو رفتید به مدت دو ثانیه به سوختن یا ذوب ادامه ندهید.

 • در مورد یک جلیقه نجات کودک ، با قد یا محدوده وزنی که نجات نجات برای آنها مناسب است ، مشخص شوید.

 • مجهز به سوت باشید.

 • دارای رنگی بسیار قابل مشاهده باشید (در مورد جلیقه های نجات بادی ، الزامات رنگ فقط به جلیقه نجات متورم اشاره دارد).

F ، برای کشتی های SOLAS

 • برای هر سرنشین یک عدد.

 • به علاوه جلیقه های نجات برای افرادی که در حال تماشا هستند (به عنوان مثال پل ، اتاق کنترل موتور ، و دیگر ایستگاه های تماشای سرنشین دار) که در ایستگاه های ساعت قرار دارند.

 • به علاوه جلیقه های نجات برای استفاده در موقعیت های دور دست صنایع دستی.

G ، الزامات اضافی برای کشتی های مسافری

 • به علاوه جلیقه های نجات کودک برای حداقل 10 of از کل مسافران سوار یا یک جلیقه نجات برای هر کودک ، هر کدام تعداد آنها بیشتر باشد.

 • به علاوه 5 additional اضافی از تعداد کل سرنشینان هواپیما.این جلیقه های نجات باید در مکان هایی روی عرشه یا ایستگاه های جمع آوری به صورت بارز ذخیره شوند.

H ، STOWAGE

جلیقه های نجات باید به آسانی قابل دسترسی بوده و موقعیت آنها به وضوح مشخص شود.در صورت عدم دسترسی به جلیقه های نجات ، باید ترتیبات جایگزینی اتخاذ شود که ممکن است شامل افزایش تعداد جلیقه های نجات باشد.

جلیقه های نجات باید در مکانی خشک ، قابل دسترسی و مشخص مشخص ذخیره شوند.آنها باید همیشه در شرایط آماده برای استفاده باشند.

من ، مراقبت و بازرسی جلیقه های نجات

جلیقه نجات باید با احتیاط رفتار شود تا در صورت لزوم بتواند جان شما را نجات دهد!به طور مرتب بررسی کنید که نوارها ، تسمه ها و سگک های کراوات از نظم و ترتیب مناسبی برخوردار بوده و محکم چسبیده اند: مطمئن شوید که دوخت ها سالم بوده و درزهای جوش داده شده یا بسته شده بسته شده باشند.نوار بازتابنده ، سوت و نور باید محکم متصل شوند.و باتری سبک در تاریخ.

اگر جلیقه نجات نیاز به تمیز کردن دارد ، فقط از آب ولرم گرم و صابون ملایم استفاده کنید.جلیقه های نجات با مکانیسم تورم اتوماتیک تنها در صورتی می توانند در آب شسته شوند که مکانیزم غیرفعال شده باشد.از مواد شوینده ، سفید کننده یا مایعات تمیز کننده برای تمیز کردن جلیقه نجات استفاده نکنید و آن را در ماشین لباسشویی یا خشک کن قرار ندهید.اجازه دهید جلیقه نجات به طور طبیعی خشک شود.

اطلاعات تماس
admin

شماره تلفن : +8613681704460

WhatsApp : +8618948757730